Firmast

Ettevõtte põhitegevusalaks on põllumajanduslik tootmine ja põllumajandustoodete müük Eesti kokkuostjatele. Lisaks tegeleme metsamajandamisega.
Tartu Tehnika AS omandis on maad ligi 2500ha ja rendimaad 1500ha. 2000 hektaril kasvatame rüpsi, rapsi, rukist, nisu, kaera, hernest ja uba ning 2000 hektaril on lühiajaline rohumaa. Metsamaad on ettevõttel ligi 1000 hektarit. Ettevõttega samasse guppi kuuluv Energiapuit OÜ toodab hakkepuitu kahe hakkuriga ning ostutab puidu hakkimisteenust.
Ettevõte tegeleb lisaks ka lihaveiste kasvatusega. Karja kuuluvad Hereford, Limusiin ja Aberdiin-angus tõugu veised.
Tartu Tehnika AS-ga samasse gruppi kuuluvad ka veel Laeva Põld OÜ, mis harib 2500ha, Õunaaia Talu OÜ harib 700ha, Tamsa-Agro OÜ harib 800ha ning metsamajandamisega tegeleb Metsarada OÜ.

 

 

 

 


 

 

Tänu toetustele ja tublidele koostööpartneritele oleme palju investeerinud kaasaegsesse ja inim- ning keskkonnasõbralikku põllumajandustehnikasse. Masinatest ja haakeriistadest kasutame kaubamärke CLAAS, FENDT, NEW HOLLAND, KUHN, KIRE, KVERNELAND, LEMKEN, HORSCH. Ettevõttel on kaks teraviljakuivatit, mille tootmisvõimsus võimaldab saagi kuivatamisele lisaks ka teenuse osutamist.
Aastast 2007 oleme Põllumeeste ühistu Kevili liige. Laeva Põld OÜ on aastast 2010 Tulundusühistu Wiru Vili liige.